دبی


مقاصد گردشگری

دبی دبی

بعد از خرید بلیط دبی و گرفتن ویزا به سرزمین برج‌ها قدم می‌گذارید؛ شهری پر زرق ‌و برق که همه دوست دارند یک‌بار هم که شده آن را از نزدیک ببیند. اگر اهل خرید هستید، بازی‌ و هیجان را دوست دارید و به فکر چند روز استراحت در جایی همین نزدیکی‌ها هستید، بلیط هواپیما دبی را در چند دقیقه بخرید و سفرتان را شروع کنید.
شاید قبل از سفر به دبی باورتان نشود که یک شهر ساحلی گرم، خشک و بیابانی چقدر می‌تواند پرطرفدار باشد. وارد شهر که می‌شوید، تازه می‌فهمید چرا؛ بلندترین ساختمان دنیا، بزرگترین مرکز خرید جهان، پیشرفته‌ترین پارک آبی دنیا، سریع‌ترین رولر کاستر و بزرگترین دلفیناروم دنیا همه‌شان در دبی جمع شده‌اند. دیدنی‌هایی که هیچ جای دنیا، شبیهشان را پیدا نمی‌کنید و تفریح‌ها و سرگرمی‌هایی که مخصوص این شهر لوکس و پیشرفته‌اند. برای سفر به دبی، این خط ساحلی پر توریست و مجلل، بهتر است تابستان را انتخاب نکنید؛ دمای هوای دبی از خرداد تا مهر زیاد است. اما فروردین، اردیبهشت، آبان و آذر، با هوای ملایمشان، بهترین وقت سفر به دبی هستند. هرچند در زمان اوج گردشگری شهر، بلیط دبی کمیاب می‌شود و بهتر است زودتر آن را از KGasht بخرید.
ماهان، ایران ایر، فلای دبی، امارات، آسمان، قشم ایر و کاسپین ایرلاین‌هایی هستند که پرواز مستقیم به دبی دارند. ماهان و امارات ایرلاین‌های پرطرفدارتری هستند که نسبت به ایرلاین‌های دیگر، بلیط دبی‌شان گران‌تر هم هست و امکانات خوبی دارند. به جز تهران، از مشهد، شیراز، بندرعباس، اصفهان، اهواز، تبریز، کرمانشاه، لار، زاهدان، ساری، همدان، بوشهر و کیش هم به دبی پرواز دارند و با خرید بلیط دبی می‌توانید از فرودگاه این شهرها مستقیم به بهشت خرید خاورمیانه برسید. ویزای توریستی دبی معمولا 14 روزه است و اجازه یک بار ورود را به مسافران می‌دهد، بنابراین بهتر است برای انتخاب تاریخ و خرید بلیط دبی دقت کنید. پرطرفدارترین وقت‌های سال برای سفر به دبی، عید نوروز، نمایشگاه جیتکس دبی در پاییز، کریسمس و جشنواره خرید دبی است که هم زمان با کریسمس شروع می‌شود. برای این تاریخ‌ها بهتر است از چند ماه قبل بلیط هواپیما دبی را بخرید که هم از نظر هزینه به‌صرفه‌تر است و هم پرواز دبی را با ساعت و تاریخ مناسب‌تر پیدا می‌کنید.
فرودگاه دبی (DXB)، فرودگاه اصلی شهر است که پروازهای مستقیم از ایران در آن می‌نشینند و با مرکز شهر فاصله زیادی ندارد. این فرودگاه سه ترمینال دارد که ترمینال 3 از همه بزرگتر و مخصوص پروازهای امارات دبی است. ترمینال 1 و 2 هم به ترتیب برای پروازهایی‌ست که بلیط دبی‌شان را از ماهان و دبی فلای می‌خرید. بنابراین بسته به اینکه از کدام ایرلاین بلیط دبی بخرید، ترمینال ورود و خروجتان هم متفاوت است. فرودگاه شارجه (SHJ) با فاصله 39 کیلومتری از شهر، از فرودگاه‌های نزدیک به دبی است که پروازهای ایرعربیا در آن می‌نشیند.


جهت دسترسی به بخش خرید آنلاین بلیط دبی لطفا کلیک نمایید.