ایروان


مقاصد گردشگری

ایروان ایروان

اگر می‌خواهید از لحظه تصمیم‌گیری تا رسیدن به مقصد فاصله زیادی نداشته باشید، بلیط هواپیما ایروان بخرید و چمدان ببندید. پایتخت زیبای ارمنستان مقصد نزدیک و بی‌دردسری‌ست؛ همین که بلیط ایروان را بخرید، سفرتان شروع شده. برای رسیدن به ایروان احتیاج به ویزا هم ندارید.
ایروان، پایتخت کشور ارمنستان و شهر محبوب ارمنیان جهان است که در جوار رود هرازدان و دامنه‌ی کوه آرارات واقع شده. ایروان به خاطر جاذبه‌های طبیعی زیبایش، شهری تماشایی در میان کشورهای همسایه است. پایتخت ارمنستان، آب و هوایی کوهستانی با رطوبت پایین و تابستان‌های گرم و زمستان‌های خیلی سرد دارد. بهترین زمان سفر، از اردیبهشت تا پایان تابستان است؛ مگر این‌که به هوای اسکی قصد سفر داشته باشید که از ابتدای زمستان تا اواخر فروردین امکانش وجود دارد. برای روزهای شلوغ سال که اوج رونق گردشگری ایروان است، بهتر است بلیط ایروان را زودتر بخرید.
مدت زمانی که در هواپیما هستید یک ساعت و سی دقیقه‌است که همین فاصله کوتاه باعث محبوبیت این مقصد برای مسافران ایرانی است. یادتان باشد به‌خاطر نزدیکی ایروان به ایران و وجود سفارت‌های مختلف در این شهر، درخواست سفر به آن هم زیاد است و بلیط ایروان زودتر از مقصدهای دیگر فروخته می‌شود. به‌جز این، در تعطیلات نوروز، تعطیلات عید فطر، تابستان و تعطیلات کریسمس، درخواست بلیط ایروان، حسابی زیاد می‌شود؛ اگر قصد سفر به ایروان در این تاریخ‌ها را دارید، بهتر است حداقل از دو ماه قبل بلیط هواپیما ایروان را از KGasht بخرید. در این صورت هم بلیط ایروان را با قیمت بهتری می‌خرید و هم دستتان برای انتخاب تاریخ و ساعت پرواز بازتر است.
فرودگاه ایروان (AVN) تنها فرودگاه بین‌المللی شهر است که در 12 کیلومتری ایروان قرار دارد. پرواز ایروان از تهران در این فرودگاه می‌نشیند و فاصله زیادی با شهر ندارد. برای رسیدن از فرودگاه ایروان به مرکز شهر، اتوبوس‌های 201 گزینه‌های خوب و کم‌هزینه‌ای هستند. این اتوبوس‌ها هر 30 دقیقه حرکت می‌کنند و تا مرکز شهر می‌روند. تاکسی‌های فرودگاه هم راحت پیدا می‌شوند و چندان پرهزینه نیستند.


جهت دسترسی به بخش خرید آنلاین بلیط ایروان لطفا کلیک نمایید.