آنتالیا


مقاصد گردشگری

آنتالیا آنتالیا

عاشق شنا و بازی‌های آبی هستید؟ اگر همین الان هم بلیط آنتالیا بخرید، برای سفر به این شهر دوست داشتنی با ساحل‌های زیبایش دیر نیست. برای سفر به آنتالیا نیازی به ویزا ندارید و خرید بلیط هواپیما آنتالیا برای شروع ماجراجویی‌های دریایی و شکم‌گردی بین کافه‌ها و رستوران‌های ترکی آن کافی است.
آنتالیا، شهر ساحل و دریاست؛ شهر روزهای درخشان مثل خورشید و شب‌های آرام شبیه به مدیترانه؛ شهری با جمعیت جوان که اولین سکونت‌گاه‌های انسانی ترکیه را در خود دارد؛ شهر هیجان بازی‌های آبی و رستوران‌ها و کافه‌های سنگی. بیشتر روزهای آنتالیا گرم و شرجی است. زمستان‌ها کمی خنک‌تر می‌شود و چند روزی باران می‌بارد. بهترین وقت سفر به آنتالیا هم از اوایل فروردین تا اواخر آبان است که می‌شود در دریا شنا کرد؛ زمانی که شهر حسابی شلوغ می‌شود و توریست‌ها برای رسیدن به آنتالیا و خرید بلیط آنتالیا مسابقه می‌گذارند.
 ترکیش، اطلس جت، پگاسوس و آذربایجان ایر، ایرلاین‌های محبوب خرید بلیط آنتالیا هستند. به جز تهران، از مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز و اهواز هم می‌توانید از ایرلاین ترکیش بلیط آنتالیا بخرید. اگر توقفتان در استانبول طولانی بود، می‌توانید از فرودگاه خارج شوید و گشتی هم در استانبول بزنید. اما زمان خرید بلیط آنتالیا حواستان را جمع کنید که پروازتان بعد از توقف هواپیما از همان فرودگاه باشد و مجبور نباشید به فرودگاه دیگری در شهر بروید. معمولا از اوایل خرداد تا اواخر شهریور و تعطیلات نوروز، اوج سفر توریست‌ها به آنتالیاست. اگر برای این تاریخ‌ها می‌خواهید به این شهر سفر کنید، حداقل دو ماه زودتر بلیط هواپیما آنتالیا را از KGasht بخرید تا بتوانید مناسب‌ترین پرواز آنتالیا را پیدا کنید؛ چه از نظر تاریخ و ساعت حرکت، چه از نظر ایرلاین و هزینه بلیط.
فرودگاه آنتالیا AYT فرودگاه اصلی شهر است که همه پروازها از ایران در آن توقف دارند. از فرودگاه آنتالیا تا شهر 10 کیلومتر راه است و رفت‌وآمد به آن هم کار راحتی‌ست. فرودگاه شهر اسپارتا با نام سلیمان دمیرل با کد یاتا ISE هم فرودگاهی نزدیک به آنتالیاست که البته تا آنتالیا 160 کیلومتر فاصله دارد. از فرودگاه آنتالیا تا شهر راه زیادی نیست و می‌توانید با اتوبوس‌هایی که مرتب در این مسیر رفت‌وآمد دارند استفاده کنید که هم ارزان هستند و هم راحت. تاکسی‌ها هم با هزینه بیشتر همیشه بیرون فرودگاه در اختیارتان هستند. برای رسیدن از فرودگاه شهر اسپارتا تا آنتالیا باید از تاکسی یا ون استفاده کنید که با توجه به مسیر کوهستانی و فاصله زیاد حدود 3 ساعت زمان می‌برد.


جهت دسترسی به بخش خرید آنلاین بلیط آنتالیا لطفا کلیک نمایید.